Fachowy serwis kuchenek – szybko i skutecznie

appliance-2256_640Kuchenka to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni – czy to gazowa, czy elektryczna, czy indukcyjna. Bez niej nie sposób sobie poradzić w gospodarstwie domowym. Bo przecież, jak ugotować obiad bez kuchenki? Nie ma takiej opcji. Dlatego sprawna kuchenka to konieczność. Co jednak zrobić, gdy urządzenie to przestaje działać? Niesprawna kuchenka może być niebezpieczna. Dlatego nie ma co ryzykować i korzystać z niej mimo wszystko lub – co gorsza – samemu brać się za naprawę. Rozwiązanie jest proste – wystarczy skontaktować z nami! Nasza firma specjalizuje się w naprawie sprzętu AGD i oferuje serwis kuchenek. Jesteśmy doświadczeni, cieszymy się uznaniem w branży naprawczej, zaufało nam już tysiące Klientów z całej Polski.

Co zapewniamy w ramach serwisowania kuchenek?

Jesteśmy specjalistami z zakresu napraw AGD. Dlatego też nie musisz mieć obaw co do naszej firmy i naszych fachowców. Naprawa kuchenek w naszym wykonaniu będzie niezwykle sprawna (bo większości przypadków usterki usuwamy jeszcze tego samego dnia, w którym przyjęliśmy zgłoszenie) i w 100% możesz być pewien o wysokiej jakości naszego serwisu – każda wykonana naprawa kuchenek jest objęta gwarancją, więc nie musisz obawiać się o naszą nierzetelność czy o pobieżne usunięcie awarii. Wszystko będzie jak najbardziej profesjonalnie, bo mamy doświadczenie, za nami już wiele napraw kuchenek, jesteśmy liderami na rynku serwisowania sprzętu AGD. Dodatkowo – zapewniamy wiele korzystnych usług dla naszych Klientów. Na przykład – dojeżdżamy do Ciebie na nasz koszt, jeśli tylko zgłosisz naprawę, nasi fachowcy docierają do Ciebie i nie musisz nic za to płacić. Naprawa kuchenek odbędzie się u Ciebie, więc masz z głowy dowóz sprzętu do punktu serwisowego. Realizujemy serwis na terenie całej Polski, nasze usługi są kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. A wszystko to na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem profesjonalnych części zamiennych i fachowego sprzętu doskonałej jakości.

 

Chcę zgłosić usterkę! Jak to zrobić i umówić się na serwisowanie kuchenek?

Zauważyłeś, że Twoja kuchenka nie działa jak powinna? Natychmiast trzeba przyjrzeć się usterce! Co zrobić w takiej sytuacji? Możesz się z nami skontaktować na dwa sposoby – telefonicznie lub wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie www. Jeśli telefonujesz (a nasza naprawa i serwis kuchenek dostępna jest pod numerem telefonu 662-634-225). Nasz konsultant zapyta Cię o kilka podstawowych rzeczy, przede wszystkim jakiego rodzaju jest sprzęt, w którym wystąpiła awaria, poprosi Cię o opisanie, czym ona się objawia oraz na końcu będzie chciał otrzymać dane na temat miejsca Twojego zamieszkania – dzięki temu przełączy Cię do specjalisty pracującego w punkcie serwisowym naszej firmy znajdującym się najbliżej Twojego miasta. Jeśli wybierzesz opcję kontaktu z nami online, to te same informacje wypiszesz do formularza. Gdy Twoje zgłoszenie dotrze do nas przed południem, nasi fachowcy dojadą do Ciebie jeszcze tego samego dnia i szybko, profesjonalnie zlikwidują awarię.

A jak wygląda kwestia kosztów? Cenę – jeszcze przez naprawą – poda Ci nasz pracownik. Będzie ona ustalona indywidualnie, w zależności od stopnia usterki, czasu naprawy czy przede wszystkim od kosztów części zamiennych. Zapłatę uiszcza się po naprawie, gotówką, istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

ocakDziałamy na terenie całego kraju – nasze punkty serwisowe znajdują się w każdym większy mieście Polski. Dostępna jest naprawa i serwis kuchenek Bydgoszcz, oferujemy serwis kuchenek Rzeszów, świadczymy serwisowanie kuchenek Opole. Twoich fachowców możesz szukać również w innych miastach, naprawa kuchenek jest wykonywana również w Warszawie, Krakowie, Zielonej Górze, w Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Bielsku- Białej czy w Legnicy. Nasze serwisowanie realizujemy także w Lublinie, Kielcach, Gdańsku, Spocie, w Toruniu oraz w wielu innych miejscach w naszym kraju.

Śmiało możesz nam zaufać. Twoi fachowcy to Twój serwis kuchenek. Zapewniamy Ci szybką pomoc, sprawne usunięcie usterki i kompleksowe serwisowanie i naprawę. Jesteśmy profesjonalistami i zapewniamy wysoką jakość. Zapraszamy do kontaktu. Gdy szwankuje Ci kuchenka – wezwij fachowca!

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.