Oferta

Serwis i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego

Sprzęt gospodarstwa domowego to we współczesnym świecie coś bez czego trudno się obyć. Pralki, lodówki, piekarniki, kuchenki, zamrażarki, a coraz częściej i zmywarki goszczą w każdym domu. Stawiamy zwykle na kupno dobrego, wysokojakościowego sprzętu, po to by służył nam przez wiele lat, bo jednak AGD to nie najtańsze produkty. Nic jednak nie jest nie zniszczalne i nawet reklamowany jako w 100% bezawaryjny sprzęt może się zepsuć. Wszyscy jesteśmy tego świadomi nie oczekujemy cudów w tym zakresie. Co jednak zrobić, gdy faktycznie pralka, lodówka, zmywarka, zamrażarka, piekarnik czy kuchenka zepsują się? Wyrzucić, wymienić na nowe? Niekoniecznie. Wystarczy wybrać dobry serwis. Twoich Fachowcy to firma, która zajmie się każdą Twoją usterką. Działamy na terenie całej Polski, zaufało nam już wielu Klientów, posiadamy doświadczenie i kompetencje w zakresie napraw artykułów gospodarstwa domowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą – zobacz, co możemy Ci zaproponować.

 

Co oferujemy w ramach naprawy i serwisu AGD?

Nasza oferta jest bardzo bogata, a ramach serwisu sprzętu AGD świadczymy szeroką paletę usług. Zatem, co możemy Ci zapewnić?

  • Dojazd do każdego Klienta gratis – nasze punkty serwisowe znajdują się na terenie całej Polski, nie trzeba samemu ich szukać, nasi pracownicy przyjadą do Ciebie, jeśli będzie to możliwe od razu zlikwidują usterki bądź też zabiorą sprzęt do serwisu. Ty nie ponosisz za to żadnych kosztów.

  • Doświadczenie i kompetencje – w naszej firmie pracują osoby, które mogą się pochwalić solidną wiedzą z zakresu prowadzania napraw wszelkiego sprzętu AGD. To wykwalifikowani specjaliści doświadczeni w licznych naprawach.

  • Naprawa w domu Klienta – jeśli tylko to możliwe to usuwamy wszelkie awarie „od ręki”, na miejscu w Twoim mieszkaniu, po to by zaoszczędzić czas na zabieranie sprzętu do punktu serwisowego, co w większości przypadków jest zbędne.

  • Usługi wykonane sprawnie, szybko i profesjonalnie – to nasz cel, który w każdym przypadku realizujemy w 100%. Naprawiamy wszelkie usterki solidnie, w krótkim czasie, a wszystko to na wysokim poziomie.

  • Gwarancję na każdą wykonaną naprawę – dzięki temu masz pewność, że wszystko jest zrobione fachowo, a w razie jakichkolwiek problemów po-naprawczych my zapewniamy szybką i skuteczną pomoc naszego fachowca.

  • Oryginalne części oraz akcesoria do sprzętu AGD, który naprawiamy. Dzięki temu Twoja pralka, lodówka, zmywarka, zamrażarka, kuchenka czy jakikolwiek inne urządzenie będzie działało sprawnie, efektywnie i bezawaryjnie przez długi czas.

 

 

Jak wygląda naprawa i serwis sprzętu AGD krok po kroku?

Najpierw musisz zgłosić usterkę. Możesz to zrobić na dwa sposoby – telefonicznie lub wysyłając zgłoszenie online za pomocą formularza kontaktowego znajdującego na naszej stronie. Wtedy to my oddzwonimy do Ciebie. Nasz konstant zapyta o miejsce zamieszkania oraz objawy awarii. Następnie zostaniesz przełączony do punku serwisowego ulokowanego najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli Twoje zgłoszenie otrzymamy w godzinach popołudniowych, to nasz fachowiec może zjawić się u Ciebie jeszcze tego samego dnia, w innym przypadku dotrze nazajutrz. Jak ma się sprawa z kosztami? Każda naprawa jest inna, więc każda usługa serwisowa jest wyceniana indywidualnie. W dużej mierze ostateczna cena zależy od kosztów części i akcesoria zamiennych, jeśli ich użycie nie jest konieczne, wtedy płaci się za samą usługę – a o jej koszcie dowiesz się jeszcze przed naprawą. Płatności dokonuje się gotówką na miejscu, a każdy nasz mechanik wystawia dokument potwierdzający – tym warto poinformować konsygnanta naszej firmy przez przyjazdem fachowca.

Jakie sprzęty naprawiamy?

Zajmujemy się naprawą takich sprzętów AGD, jak:

lodówki
pralki
zamrażarki
zmywarki
kuchenki
piekarniki

Przyjmujemy na serwis sprzęt wszystkich marek. Najczęściej naprawiamy pralki, lodówki, zamrażarki, kuchenki, zmywarki oraz piekarniki takich marek, jak Whirlpool, Beko, Amica, AEG, Bosch, Siemens, Electrolux, Ariston, Indesit i Gorenje czy LG, Samsung, Sharp, Polar, Zanussi, Indesit, Amica czy Mastercook.

Gdzie znajdują się nasze punkty serwisowe naprawy AGD Twoi Fachowcy?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, świadczymy naprawę i serwis artykułów gospodarstwa domowego na terenie całej Polski. Nasze punkty serwisowe znajdują się w następujących miastach: Kielce, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Toruń, Łódź, Opole, Bydgoszcz, Lublin, Bielsko-Biała, Warszawa oraz Gdynia. Serwisujemy sprzęt AGD również w Sopocie, Gdańsku, Poznań, Krakowie,Olsztynie, a także w Legnicy, Elblągu, Białymstoku oraz w Rzeszowie. Wystarczy tylko skontaktować się z nami telefonicznie (pod ogólnopolski numer telefonu Twoich Fachowców) lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, a my skierujemy Cię do punktu właściwemu Twojemu miejscu zamieszkania.

I na koniec słów kilka…

Jeśli więc przydarzyła Ci się usterka – nie działa Twoja pralka, lodówka odmawia posłuszeństwa, piekarnik nie grzeje, a zmywarka nie zmywa, to nie wahaj się i skontaktuj do nas. Pomożemy Ci szybko, skutecznie i w pełni profesjonalnie poradzić sobie z tym problemem. Jesteśmy prawdziwymi fachowcami – doświadczonymi i kompetentnymi. Twój sprzęt AGD w naszych rękach odzyska świetność i znów będzie Ci długo i przydanie służył. Nasza firma to Twoi Fachowcy, świadczący usługi naprawcze dopasowane do Twoich potrzeb. Przekonaj się o tym sam!

 

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.