Serwis piekarników

Profesjonalna naprawa piekarników

piekarnik 1Smaczne ciasta, pyszne kolacje, wymyślne desery – nie było by ich bez piekarników. A w każdym bądź razie bez nich nasze kulinarne możliwości byłby znacznie mniejsze. Dlatego wyposażamy nasze kuchnie w piekarniki najlepszej jakości, by cieszyć podniebienie najróżniejszymi przysmakami, które można łatwo i szybko przygotować za pomocą tego właśnie sprzętu AGD. Co jednak zrobić, gdy piekarnik odmówi posłuszeństwa i się zepsuje? Spokojnie, Twoi Fachowcy to firma, która pomoże Ci rozwiązać ten problem – zajmujemy się serwisem i naprawą piekarników na terenie całej Polski. Dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty. Zobacz, co możemy Ci zaproponować, dowiedz się, na jakiej zasadzie działamy i co nas wyróżnia spośród innych firm serwisowych.

Jak zgłosić awarię i zamówić serwis pierników?

Jeśli już Twój piekarnik przestał działać tak, jak należy, nie zwlekaj – im szybciej go naprawisz, tym lepiej. W naszej firmie możesz zamówić usługę naprawczą w dwojaki sposób. Pierwsza możliwość to kontakt telefoniczny – wystarczy, że zadzwonisz pod numer 662-634-225. Druga opcja to formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Po jego wypełnieniu i wysłaniu skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasz konsultant. Na samym początku zostaniesz poproszony o opisanie problemów, jakimi objawia się usterka piekarnika. Następnie nasz konsultant poprosi Cię o Twój adres – po to, by przełączyć Cię do punktu serwisowego stosownie do Twojego miejsca zamieszkania. W trakcie tej rozmowy umówisz się z naszym pracownikiem na konkretny termin naprawy. Serwis piekarników ma miejsce „od ręki”, u Klienta – Ty nie musisz nigdzie jeździć i tracić czasu. Kiedy przyjedzie do Ciebie nasz fachowiec? Jeśli Twoje zgłoszenie wpłynie do nas w godzinach przedpołudniowych – to jeszcze tego samego dnia, w innym przypadku nasz specjalista zjawi się u Ciebie nazajutrz wedle ustalonej z Tobą godziny.

Co zapewnia nasz serwis i naprawa pierników Twoi Fachowcy?

Nasze usługi naprawcze to niezwykle korzystne rozwiązanie. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do Klienta , o którym już wspominaliśmy oraz w miarę możliwości dokonujemy napraw piekarników na miejscu. Nasi mechanicy to wybitni specjaliści posiadający odpowiednią wiedzę, kompetencje oraz doświadczenie w usługach serwisowych. Twój piekarnik zostanie zatem naprawiony szybko, sprawnie, profesjonalnie i doskonale jakościowo – a dla większej pewności na każdą naprawioną usterkę dajemy gwarancję. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części i akcesoria, dlatego wszystkie wykonane naprawy są skuteczne i solidne.

A jak ma się sprawa z płatnościami? Zapewniamy bardzo korzystne warunki. Większość napraw uzależniona jest od ceny części, ale jeśli nie zachodzi konieczność ich wymiana, to Klient płaci tylko za usługę – a ta jest wykonywana w atrakcyjnej cenie. Płatność uiszcza się od razu, gotówką, nasz fachowiec może też wystawić stosowną fakturę. Wszystko pewnie, profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Nasz serwis oferuje naprawy na miarę XXI wieku.

Gdzie zajmujemy się naprawą i serwisem piekarników?

Jak już wspomnieliśmy na samym początku – nasze punkty serwisowe znajdują się na terenie całej Polski. Naprawiamy i serwisujemy piekarniki w takich miastach, jak Kraków, Toruń, Olsztyn, Legnica, Elbląg, Białystok czy Rzeszów. Świadczymy również serwis i naprawa piekarników Opole, Bydgoszcz, Lublin, Bielsko-Biała, Gdynia, Sopot oraz Gdańsk. Firma Twoi Fachowcy ma swoje punkty naprawcze także w takich miastach, jak Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Gorzów Wielkopolski , Zielona Góra, Toruń, Łódź oraz Kielce. Warto dodać, że zajmujemy się nie tylko naprawą piekarników, ale specjalizujemy się również w serwisowaniu innych artykułów gospodarstwa domowego. Naprawiamy również pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki oraz kuchenki. Zapraszamy do kontaktu z nami. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości chętnie udzielimy odpowiedzi. Czekamy na telefony i zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Najlepsza naprawa piekarników – przekonaj się o tym sam!

 

Twoi Fachowcy to firma, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ciągle się rozwijamy i wzbogacamy nasze usługi, po to by jak dalej dostosować się do potrzeb naszych Klientów. Dlatego jeśli zepsuje Ci się piekarnik, to nie myśl o wymianie na nopiekarnik 2wy model, nie załamuj się, ani nie próbuj naprawiać go sam. Zleć to nam – jesteśmy Twoim Fachowcami, zrobimy to solidnie, szybko i na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.