Profesjonalna naprawa pralek

imagesWe współczesnym świecie chyba nikt już nie wyobraża sobie życia bez pralki. Po pierwsze – posiadamy zbyt dużo ubrań, by prać je ręcznie, a po drugie – jest to nieekonomiczne i nieekologiczne. Dlatego niemal każdy z nas posiada pralkę – bardziej lub mniej wyspecjalizowaną, z większą lub mniejsza ilością dodatkowych funkcji. Wystarczy tylko do niej włożyć ubrania, nastawić program i już mamy pranie z głowy. Ale pralka to jednak urządzenie, a urządzenia mają to do siebie, że lubią się psuć i wymagają serwisowania. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkownikom tego sprzętu AGD – naprawa pralek to nasza specjalność. Wiec jeśli zepsuła Ci się pralka, nie wiesz, dlaczego nie działa lub masz jakiekolwiek wątpliwości czy poprawnie funkcjonuje – skontaktuj się z nami. Oferujemy profesjonalnie serwisowanie pralek.

Co możemy Ci zapewnić? Naprawiamy pralki praktycznie wszystkich marek dostępnych na rynku, nie ma znaczenia, jaka firma wyprodukowała Twój sprzęt. Niemal każdą usterkę likwidujemy jeszcze tego sama dnia, osobiście dojeżdżamy do Klienta. Zajmujemy się naprawami pogwarancyjnymi, a na każdą wykonaną przez nas usługę udzielamy gwarancji – dzięki temu masz pewność, że wszystko będzie zrobione rzetelnie i fachowo, a razie jakichkolwiek problemów możesz liczyć na naprawę usterki. Jesteśmy doświadczeni, naprawa i serwis pralek to dla nas codzienność, specjalizujemy się w tej dziedzinie AGD już od dłuższego czasu. Usuniemy każdą awarię szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Najlepsza oferta serwisowania pralek

Jesteśmy jedną z najlepszych firm oferujących serwisowanie pralek na terenie Polski. Dlaczego warto nas wybrać? Przede wszystkim zapewniamy konkurencyjne ceny, a dojazd do Klienta jest gratis. Dysponujemy oryginalnymi częściami i akcesoriami. Solidnie i sprawnie pozbędziemy się usterki i to w Twoim domu, bez konieczności zabierania pralki do serwisu. Gwarantujemy, że do każdej naprawy podejdziemy profesjonalnie, indywidualnie, z odpowiednim zaangażowanie. Nasze usługi świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.

Jak się z nami skontaktować i zgłosić usterkę? Wystarczy tylko zatelefonować do nas (naprawa i serwis pralek pod nr tel. 662-634-225) lub wysyłać zgłoszenie on-line za pomocą formularza na naszej stronie. Podczas rozmowy z naszym konsultantem zapytamy Cię o adres, rodzaj sprzętu, który uległ usterce oraz „objawy” usterki, jakiej uległa pralka i połączymy Cię z naszym fachowcem pracującym w punkcie serwisowym znajdującym się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, a on umówi się z Tobą na dogodny termin naprawy – a zgłoszenie, które otrzymamy w godzinach przedpołudniowych zostanie wykonane w tym samym dniu. Na specjalne życzenie Klienta możemy wystawić fakturę za wykonaną usługę, trzeba tylko taką chęć odpowiednio wcześniej zgłosić naszemu pracownikowi. Każda usługa, którą wykonujemy podlega indywidualnej wycenie, przede wszystkimi zwracamy uwagę na koszt części zamiennych. Cena jest podawana Klientowi jest przed wykonaniem naprawy, a zapłatę uiszcza się na miejscu, gotówką.

WhasingMachine._manufactured_by_ArcticRomaniaNasz serwis wykonuje serwisowanie pralek Gorzów Wielkopolski, oferujemy również serwis pralek Zielona Góra. Zlecana jest nam również naprawa pralek Wrocław. Nasze punkty serwisowe znajdują się też w Legnicy, Opolu, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, w Kielcach czy w Bielsku-Białej, a także w wielu innych miastach na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu z nami! Nasza firma to najlepszy i konkurencyjny cenowo naprawa i serwis pralek. Naprawiamy Twoją pralkę, pozbędziemy się każdej usterki! Zaufaj nam – to nasza specjalność. Z nami uda się każda naprawa pralek – przekonaj się o tym sam!

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.