Serwis zamrażarek

Naprawiamy zepsute zamrażarki

4304103586_9f1eb19aed_zCo byśmy zrobili bez zamrażarek? Zapomnijmy o zapasach, zapomnijmy o przechowywaniu lodowych deserów czy o lodzie w kostkach idealnym w gorące dni… Zamrażarka to doskonały wynalazek, bez którego w XXI wieku nie sposób się obejść. Dlatego stanowi wyposażenie lodówek, ale bardzo często jest też samodzielnym sprzętem, który można spotkać w naszych kuchniach czy spiżarniach. Dzięki zamrażarkom możemy cieszyć się świeżymi produktami spożywczymi nawet w najbardziej upalne dni. Co jednak zrobić, gdy nasza zamrażarka się zepsuje? A wiadomo – jest tylko ludzkim wynalazkiem, nie jest idealna i zawsze może w niej się coś przestawić, przestać działać czy funkcjonować nie tak jak należy. Nie ma jednak co panikować. Z pomocą przychodzą serwisy naprawcze. A konkretnie jeden. Twoi Fachowcy to profesjonalna firma, które oferuje naprawę zamrażarek – solidnie, sprawnie i rzecz jasna fachowo. Zapraszamy do poznani naszej oferty, zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych Klientów w ramach serwisu i naprawy zamrażarek każdego typu.

Naprawa i serwis zamrażarek – zgłaszanie usterki i realizacja usługi

Jesteśmy nowoczesnym serwisem naprawczym, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Zatem posiadamy punkty serwisowe na terenie całej Polski. Można zatem śmiało się z nami kontaktować – i to na dwa różne sposoby – telefonicznie (pod ogólnopolski numer 662-634-225) lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na naszej stronie www. Podczas rozmowy z naszym konsultantem musisz opisaćobjawy awarii i podać miejsce zamieszkania – dzięki temu nasz pracownik od razu będzie mógł Cię połączyć z punktem serwisowym, który znajduje się najbliżej Twojego domu. Pozostanie umówić się na naprawę zamrażarki. Generalnie stosujemy zasadę, że zgłoszenia, które wpływają w godzinach przedpołudniowych są realizowane tego samego dnia, popołudniowe awarie naprawiamy dzień później.

A jak wygląda samo wykonanie serwisu zamrażarek? Nasz mechanik, specjalista od napraw przyjeżdża pod Twoje miejsce zamieszkania – Ty oszczędzasz czas i pieniądze, które musiałbyś wydać na dojazd. Naprawa dokonywana jest również u Ciebie w domu. To o wiele lepsze (i sprawniejsze) rozwiązanie niż usuwanie usterki w serwisie. Po wykonaniu naprawy od razu uiszczana jest płatność – o jej wysokości zostaniesz poinformowany jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Oferujemy korzystne ceny naszych usług.

Co gwarantujemy w ramach naprawy i serwisu zamrażarek?

Twoi Fachowcy to firma, która gwarantuje najlepsze usługi naprawcze. Przede wszystkim – to bezpłatny dojazd do Klienta i naprawa na miejscu, „od ręki”. Po drugie, w naszych punktach serwisowych pracują specjaliści – osoby doświadczone, kompetentne. Naprawiamy wszystkie rodzaje i marki zamrażarek. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części i akcesoria. Nasze naprawy są w pełni profesjonalne, solidne, skuteczne. Na każdą serwisowaną usterkę dajemy gwarancję. Naszym indywidualnym podejściem do każdego Klienta wyróżniamy się spośród innych firm serwisowych. Zapewniamy doskonałą jakość świadczonych przez nas usług. Nazywamy się Twoi Fachowcy, bo doprasowujemy się do Twoich potrzeb. Odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Gdzie oferujemy nasz serwis i naprawę zamrażarek?

Nasze punkty serwisowe znajdują się w różnych miastach na terenie całej Polski. Świadczymy nasze usługi w wielu miejscach w naszych kraju. Działamy w następujących miastach: Rzeszów, Gdańsk, Białystok, Elbląg, Legnica, Olsztyn, Toruń czy Kraków. Można nas znaleźć również w Toruniu, Łodzi, Opolu, Bydgoszczy, w Lublinie, Bielsku-Białej, w Gdyni i w Sopocie. Nasza naprawa i serwis zamrażarek obejmuje swoim zasięgiem również Kielce, Wrocław, Częstochowę, Tarnów Gorzów Wielkopolski oraz Zieloną Górę. Zapraszamy do kontaktu z nami – telefonicznego lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Nasz pracownik podczas pierwszej rozmowy przekieruje do odpowiedniego do Twojego miejsca zamieszkania punktu serwisowego.

Polecamy Twoi Fachowcy usuną każdą usterkę!

2089308871_3da1489748_zW naszym serwisie możesz liczyć na specjalistyczną pomoc w przypadku usterki każdej zamrażarki. Nie ma znaczenia, jakiej jest marki, jaka firma ją wyprodukowała. Nasi mechanicy są fachowcami w każdym calu i poradzą sobie z każdą awarią. Nasz serwis i naprawa zamrażarek to usługi na najwyższym poziomie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oszczędzasz czas, pieniądze (bo nasze naprawy świadczymy na korzystnych warunkach), a zyskujesz doskonale zreperowaną zamrażarkę. Zapraszamy do kontaktu z nami!

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.