Naprawa zmywarek – sprawnie i profesjonalnie

Dishwasher_disassembly_01Zmywarka to bardzo funkcjonalny i przydatny sprzęt domowy. Ułatwia nam życie, sprawia, że zmywanie nie jest już męczącym obowiązkiem. Dzięki zmywarkom dbamy o środowisko naturalne – bo wybierając to ekologiczne rozwiązanie, oszczędzamy znacznie więcej wody niż w przypadku tradycyjnego zmywania. Jednak zmywarka – choćby najlepszej jakości, produkowana przez najbardziej renomowaną firmę, to jednak jak każde urządzenie AGD – nie jest bezawaryjna. Może się zdarzyć, że coś nie zadziała, że coś się zepsuje. Co wtedy zrobić? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – wystarczy skontaktować się z nami. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis zmywarek. Wystarczy tylko z nami się skontaktować, a my ocenimy, co jest nie tak z Twoją zmywarką, co trzeba naprawić i postaramy się zrobić to jak najszybciej.

Naprawa zmywarek to nasza specjalność. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, dlatego też zapewniamy szereg profesjonalnych i kompleksowych usług. A zatem co oferujemy? Nasz serwis zmywarek obejmuje:

  • naprawę zmywarek wszystkich marek,

  • osobisty dojazd do Klienta,

  • naprawę zmywarek niemal „od ręki”, jeszcze tego samego dnia, w którym zgłoszono usterkę,

  • gwarancję na każdą oferowaną przez nas usługę,

  • rzetelną naprawę,

  • doświadczonych i kompetentnych fachowców na terenie całego kraju.

Możesz być spokojny o swoją zmywarkę – my serwisem AGD zajmujemy się już od dłuższego czasu, znamy się na naszym fachu, więc wszystko robimy sprawnie i profesjonalnie.

Serwisowanie zmywarek w całym kraju

Jesteśmy najlepsi na rynku. Nie ma znaczenia, jakiej marki jest zmywarka, którą mamy naprawić, nie jest ważny jej wiek czy stan techniczny. My zajmujemy się wszystkim, staramy się każdą awarię zlikwidować jeszcze w tym samym dniu, w którym przyjęliśmy zgłoszenie. Mało tego – nie musisz obawiać się, że coś zostało zrobione na szybko i byle jak, bo dajemy gwarancję na każdą naprawdę, więc jeśli po serwisie coś by szwankowało, wystarczy, że nam to zgłosisz, a my za darmo się tym zajmiemy. Dodatkowo nic nie płacisz za dojazd – ta usługa jest gratis! Nasza naprawa i serwis zmywarek wyróżnia się tym, że Ty nie musisz nic robić, nie musisz się kłopotać tym, jak dostarczysz do nas zmywarkę – my przyjeżdżamy do Ciebie, fachowo, sprawnie i solidnie likwidujemy usterkę na miejscu, w Twoim własnym mieszkaniu lub w siedzibie Twojej firmy – bo nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw.

Jak zgłosić usterkę zmywarki?

Na pewno zastanawiasz się, jak wygląda proces zgłaszania awarii. Wyjaśnimy Ci krok po kroku, jak będzie wyglądała naprawa Twojej zmywarki. Jeśli tylko zauważysz usterkę, wystarczy, że zatelefonujesz do nas pod numer kontaktowy naprawa i serwis zmywarek tel. 662-634-225. Możesz też wejść na naszą stronę internetową i wysłać zgłoszenie za pomocą zamieszczonego tak formularza kontaktowego. Podczas rozmowy z naszym konsultantem poprosimy Cię o udzielenie kilku ważnych informacji, tj:

  • podanie rodzaju i marki sprzętu, który uległ awarii,

  • opisu tego, jak objawia się usterka,

  • podanie miejsca Twojego zamieszkania.

Następnie zostaniesz bezpośrednio przełączony do fachowca, który znajduje się w punkcie serwisowym w pobliżu Twojej miejscowości. Nasz pracownik umówi się z Tobą na dopasowany do Twoich potrzeb termin naprawy. Jeśli zgłosisz się do nas w godzinach dopołudniowych, to serwis zmywarki zostanie wykonany jeszcze w tym samym dniu.

indeksZ pewnością interesuje Cię koszt naprawy – każda wykonywane przez nas serwisowanie zmywarek jest indywidualnie wyceniane, przede wszystkim jednak ostateczna cena zależy od kosztu części zamiennych, które będą konieczne przy likwidowaniu awarii. O cenie nasz fachowiec poinformuje Cię jeszcze przed przystąpieniem do naprawy, a zapłacisz za serwis zmywarek od razu, na miejscu, tuż po naprawie. Możemy wystawić także fakturę, wystarczy, że nas o takiej potrzebie wcześniej poinformujesz.

Wspomnieliśmy już wcześniej, że serwisowanie zmywarek przez naszą firmę to usługa oferowana na terenie całego kraju. Gdzie zatem dostępny jest serwis i naprawa zmywarek? Nasze punkty serwisowe znajduje się niemal we wszystkich większych miastach Polski – i tak na przykład wykonujemy serwisowanie zmywarek Warszawa, oferujemy też serwis zmywarek Kraków. Naprawą zmywarek zajmujemy się też w takich miastach, jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Legnica, Opole, Łódź, Bielsko-Biała, Kielce, Wrocław czy Rzeszów oraz w wielu innych miastach na terenie Polski.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Naprawimy Twoją zmywarkę szybko, profesjonalnie i rzetelnie, a w dodatku za korzystną cenę. Nie czekaj, tylko zaufaj fachowcom. Twoim fachowcom! Czekamy na telefony i zgłoszenia online.

 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.