Poznań

Naprawa sprzętu AGD Poznań. Naprawa pralek, zmywarek, kuchenek, lodówek, zamrażarek, piekarników, serwis AGD to nasza specjalność. Działamy w branży naprawy i serwisu sprzętu AGD już od wielu lat, także na terenie Poznaniu i okolic. Obsługujemy także klientów z innych miast. Wystarczy skontaktować się z nami, a my dokładnie określimy w jakim najszybszym możliwym terminie możemy naprawić urządzenia AGD w Twoim domu.

Do naszych klientów dojeżdżamy na koszt firmy, więc nie muszą się Państwo martwić o transport sprzętu czy dojazd fachowca. Szybko, sprawnie i perfekcyjnie wykonujemy naprawy dla naszych klientów. Jeżeli usterka jest poważniejsza, wówczas od razu informujemy o stanie urządzenia i konieczności dłuższej naprawy, jeżeli taka się pojawia. Mogą Państwo liczyć również na profesjonalne doradztwo z naszej strony. Nasi fachowcy na życzenie klienta doradzą wybór nowego sprzętu AGD dopasowanego do potrzeb i oczekiwań. Doskonale znamy bowiem sprzęty wszystkich producentów, najnowsze rozwiązania wprowadzane w budowie zmywarek, kuchenek, pralek, lodówek, zamrażarek, piekarników. Sprzęty AGD te najnowsze znacznie różnią się od tych sprzed kilku lat. Technologia i rynek bowiem dynamicznie się rozwijają, a my wraz z nimi.
Szybia, fachowa naprawa sprzętu AGD Poznań.
Serwis AGD

Prowadzimy również serwis urządzeń AGD. Wielu klientów w sytuacji, gdy pojawia się usterka lub problemy w działaniu na przykład pralki czy zmywarki, w pierwszej kolejności zwraca się do sklepu, w którym dokonała zakupu. Jednak nie każdy taki sklep prowadzi serwis, a jeśli już, to czas oczekiwania może być naprawdę długi. U nas nie ma takich problemów. Zapewniamy profesjonalny serwis również po naprawie sprzętu. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji, dokładność i solidność.
Naprawa sprzętu AGD Poznań

Jeśli więc mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i szukasz firmy, która fachowo zajmie się naprawą i serwisem Twoich sprzętów AGD, to jesteś na właściwej stronie. Zaufało nam już tysiące klientów. Doświadczenie, pełny profesjonalizm, doskonała znajomość produktów i systemów to nasze atuty. Dbamy również o jak najlepszą atmosferę współpracy z naszymi klientami, zapewniając im komfort i szybka naprawę.
Specjalizujemy się w naprawie pralek, kuchenek, zmywarek, lodówek. Obejmujemy swym zasięgiem Poznaniu i okolice

Specjalizujemy się w naprawie pralek, kuchenek, zmywarek, lodówek. Obejmujemy swym zasięgiem Poznaniu i okolice

OBEJMUJEMY SWOIM ZASIĘGIEM RÓWNIEŻ MIEJSCOWOŚCI:
Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne i inne.

 

Prowadzimy naprawę sprzętu AGD. Specjalizujemy się w naprawie pralek, zmywarek, lodówek i innych artykułów gospodarstwa domowego. Obejmujemy swym zasięgiem obszar miasta Poznań i okolice.

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach i zepsuła Ci się pralka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, zamrażarka lub lodówka, nie martw się o naprawę. Twoi Fachowcy zajmą się nią szybko. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie naprawy sprzętów AGD praktycznie wszystkich marek na polskim rynku. Poznaniu i okolice – zapraszamy do współpracy!

Jako specjalistyczny serwis AGD Poznaniu naprawiamy sprzęt wszystkich ogólnie dostępnych na rynku marek. Naprawimy dla Państwa także piekarniki, zamrażarki, suszarki oraz inny sprzęt AGD nie tylko w samym Poznaniu, ale także w okolicach! W celu zgłoszenia awarii prosimy o kontakt pod numerem telefonu 695-585-192

NAPRAWA LODÓWEK: 696-017-449.

 

  • Naprawiamy sprzęt zdecydowanej większości marek pralek, lodówek, zmywarek.
  • Większość napraw realizujemy tego samego dnia, dojeżdżamy do klienta.
  • Wykonujemy wyłącznie naprawy pogwarancyjne – na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.
  • Profesjonalizm i doświadczenie pozwala nam na szybkie usunięcie awarii.
 
Naprawiamy sprzęt następujących producentów:
Pyramis, Samsung, Whirlpool, De Dietrich, Teka, Schock, Miele, Ciarko, gorenje, Electrloux, Bosch, AEG, Franke, Hotpoint Ariston, Mastercook, Siemens, Reginox, smeg, Liebherr, Falmec, Candy, Blanco, Faber, Villeroy & Bosch, śmigielski, Globalo
 
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa pralki

PralekWiemy, że czyste ubrania są koniecznością. Dzięki naszej wiedzy, możemy naprawić pralkę w szybkim czasie. Po zdiagnozowaniu problemu, przygotujemy ofertę i zaczniemy od razu po jej zaakceptowaniu.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zmywarki

ZmywarekOczywiście, można myć naczynia ręcznie, ale jak wiesz może to być czasochłonne. Jeśli zepsuje ci się zmywarka, istnieje duża szansa, że to tylko coś drobnego. Zadzwoń nie ryzykuj poważnego uszkodzenia - zwłaszcza w starszych zmywarkach.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa kuchenki

KuchenekUszkodzona kuchenka może naprawdę być kłopotem w kuchni. Próby samodzielnej naprawy może być trudne i bardzo niebezpieczne. Od wielu lat naprawiamy kuchenki i możesz być pewny, że zdiagnozujemy i naprawimy problem błyskawicznie.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa lodówki

LodówekJeśli zepsuje się lodówka to nikt nie chce długo czekać na naprawę. Kiedy do nas zadzwonić, rozwiążemy ten problem od razu. Będziemy szczęśliwi zdiagnozować problem w twoim miejscu zamieszkania i zaproponować rozwiązanie..
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa zamrażarki

ZamrażarekZamrażarki zawsze muszą być naprawiane błyskawicznie aby zapobiec psuciu sie żywności. Nasi specjaliści bez zwłoki przyjadą by temu zapobiedz. Zadzwoń albo zamów usługe online. Dojazd do klienta jest zawsze darmowy.
Częstochowa, Zielona Góra, Wrocław, Gorzów Wielkopolski, Tarnów, Kielce, Toruń, Opole, Łódź
naprawa piekarnika

PiekarnikówUszkodzony piekarnik nie tylko może zatrzymać pracę w kuchni, ale również może być bardzo niebezpieczny. Zamiast próbować rozwiązać problem samodzielnie, skontaktuj się z nami. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno kuchenki gazowe jak i elektryczne.